Haftanın Her Günü

8:00 - 22:00

Müşteri Temsilcisi

0216 517 16 30

WhatsApp Hattı

0532 665 76 21

Yorgan Yıkama

Yorgan Yıkama

Gözen yorgan yıkama firmamızda yorgan ve battaniyeler çeşitlerine göre yün yorgan yıkama, elyaf yorgan yıkama, slikon yorgan yıkama, pamuk yorgan yıkama, battaniye yıkama ve yastık yıkama gibi yorganların sıcak su ile yıkanmaktadır.

Battaniye ve Yorganların, içinde biriken toz, kalıntı, leke, mikrop, bakteri, sıvı döküntüler ve ter gibi kirleri otomatik makinada yıkamaktayız. Bu şekilde yorgan ve battaniyeleriniz tertemiz ve hijyenik olur. Gözen Yorgan ve Battaniye Yıkama deneyimimizle profesyonel olarak yıkjamaktayız.

Günümüzün yarısının geçtiği yorganlarımız vücudumuzdan dökülen deri parçaları ve bunları yemek için gelen zararlı mikroorganizmalarla doludur. Yorganlarınızı Ücretsiz servisimizle evinizden alıp zarar vermeden kullandığımız doğal bitki özlü şampuanlar ve günümüzün son sistem makineleriyle fabrikamızda hijyenik olarak temizliğini yaptıktan sonra tekrar evinize teslim etmekteyiz.

Ev hanımları için oldukça zor olan yorgan yıkama işlerinizde firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Sıkça kullanmış olduğunuz yorganlarınız zamanla kirlenmekte ve tozlanmaktadır. Evde yıkaması oldukça zor olan yorganlarınız firmamızda alanında tecrübe sahibi profesyonel ekibimiz tarafından yıkanmaktadır. Firmamızda uygun fiyata yorgan yıkama hizmeti verildiğinden dolayı birçok kişi tarafından firmamız yoğun olarak tercih edilmektedir.