Haftanın Her Günü

8:00 - 22:00

Müşteri Temsilcisi

0216 517 16 30

WhatsApp Hattı

0532 665 76 21

Perde Yıkama

Perde Yıkama

Bir evin şıklığını ve güzelliğini ortaya çıkaran en büyük özellik perdelerdir. Perdeleriniz ise her konfeksiyon ürününde olduğu üzere dönem dönem yıkanma ihtiyacı duyar. Perdelerinizin temiz ve hijyenik görüntüsü salon ya da odalarınızda ayrı bir hava katarken, siz de misafirlerinizi ve ailenizi bu sağlıklı ortam içinde ağırlıyor olmanızdan mutluluk duyarsınız.

Sektöründe yılların deneyimi ve de tecrübesi ile müşterilerine hizmet vermeyi sürdüren İstanbul Perde Yıkama firmamız her türlü ve çeşit perdenizi, özel temizlik malzemelerini kullanarak ve eğitimli, profesyonel kadromuzla temizlenerek ütüleniyor ve tarafımızca yeniden asılıyor.

İstanbul Perde Yıkama firması olarak; Jaluzi, Stor Perde, Ahşap Jaluzi, Peri Jaluzi Temizliği, Tül Perde Yıkama, Katlamalı Perde Yıkama, Japon Perde Yıkama, Sahne Perdesi Yıkama, Drape Perde Yıkama, Country Perde Yıkama, Briz Perde Yıkama, Plise Perde Yıkama, Renso Perde Yıkama, Rustik Perde Yıkama ve Nuette Perde Yıkama işlemlerini yapıyoruz.

Gerek evinizde gerekse de ofisinizde bulunan çeşitli türlerdeki perdeleriniz İstanbul Perde Yıkama firmamız kalite ve güvencesi ile yıkanıp, temizlenerek asma işlemi de yapılmaktadır. Artık günümüzde neredeyse hiçbir evde klasik perde kullanılmamaktadır. Kullanılsa bile bu perdelerin kimyasal ürünlerle küçük çamaşır makinelerinde yıkanması, kuruması ve ütülenmesi son derece zor işlemler olurken, ekonomik ve kolay yöntem olan perde yıkatma yöntemi ve İstanbul Perde Yıkama firmamızın kalitesi ile perdeleriniz ilk günkü temizliğine ve görünümüne kavuşacak, ütü ve asma zahmetinden de kurtulmuş olacaksınız. Ev kadını ya da çalışan bir kadın olmanız fark etmeksizin günümüz teknolojisinden ve faydalarından yararlanmalısınız. Zaten yeterince yoğun ve yorucu olan günlük işlerinizin yanı sıra böyle zorlu işleri yapmakla uğraşmamalısınız. Üstelik yıkama işleminde yaşayacağınız bir aksilik perdenizin çöpe gitmesine ve yeni bir masrafa da yol açabilir. Hiç böyle riskleri almaksızın perdelerinizi güven ve kalite çerçevesinde yıkatarak, tertemiz ve hijyenik bir şekilde asılmalarına olanak tanıyabilirsiniz.

İstanbul Perde Yıkama firmamız size her türlü kalite ve güven çerçevesi dahilinde müşteri memnuniyeti odaklı hizmetinde profesyonel personel tarafından hizmet verecek ve bizimle çalışmanın mutluluğunu yaşayacaksınız.