Haftanın Her Günü

8:00 - 22:00

Müşteri Temsilcisi

0216 517 16 30

WhatsApp Hattı

0532 665 76 21

Halı Yıkama

Halı Yıkama

Gözen Halı Yıkama firmamız İstanbul genelinde sizlere en hijyenik ve en ekonomik halı yıkama hizmetini sunmaktadır. Artık evinizde halı yıkama derdine son verebilirsiniz. Evinizde saatlerce uğraşarak hem daha fazla su harcayabilir hem de istediğiniz derinlemesine temizliği elde edemeyebilirsiniz.

Gözen Halı Yıkama firması olarak size daha iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz temiz halılar ve sağlıkl yaşam alanları için bizi rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Firmamızda halılar yıkanmadan önce leke kontrolünden geçer ve sonra toz alma işlemi gerçekleştirilir. Bu işlem esnasında özel tasarlanmış makine ile halı, yüksek çırpma ve titreşime tabi tutulur.

Gözen Halı Yıkama fabrikasında tüm halıların tek tek ön ve arka yüzü otomatik makineler ile yıkanır. Antibakteriyel halı yıkama teknolojisi ile halılarınız da ekstra canlılık ve ekstra parlaklığı garanti ediyoruz.

Firmamızın size verecek olduğu hizmetleri öğrenebilmek veya aklınıza takılan soruları sorabilmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz, aklınızdaki sorulara doğru cevabı Gözen Halı Yıkama’da bulabilirsiniz.

Gözen Halı Yıkama sadece bir telefonla evinize kadar gelip halılarınızı alarak yıkama ve kurutma işlemlerini yaptıktan sonra parfümlü halı poşetlerine koyarak tekrar evinize teslim etmektedir.

Gözen Halı Yıkama firması olarak yıllardır halı yıkama sektöründe en güvenilir ve en iddalı şirket olarak binlerce insana hizmet vermekteyiz. Sevdiklerimizin ve kendiğimizin sağlığı açısından halı yıkamanın önemi çok büyüktür. Çünkü içinde mikropları ve bakterileri barındırmakta. Düzgün temizlenmemesi bir çok sağlık sorunu yaratabiliyor. İstanbul'da halı yıkama firması sayısı oldukça fazladır. Ama hiç birisi halılarınızı bizim kadar titiz ve hijyenik olarak yıkayamaz.