Haftanın Her Günü

8:00 - 22:00

Müşteri Temsilcisi

0216 517 16 30

WhatsApp Hattı

0532 665 76 21

Halıflex Yıkama

Halıflex Yıkama

İstanbul halıfleks yıkama şirketi olarak evimizin en çok kirlenen kısımları zeminler, dolayısıyla halı ve halıflekslerdir. Halıfleksleri En zor temizlenen yüzeylerden saymaktayız. Çünkü temizlemek bir yana kuruma sürecide ev yaşantımızı etkilemekte. Yerinde kolaylıkla ve kısa zamanda hızlı vakumlar ile yıkadığımız halıflekslerimiz aynı gün içinde kurumaktadır. En çok tercih edilen yöntemdir. Özellikle çalışan bayanlar için çok idealdir. Yılda iki defa bu şekilde halılarınızı temizlik şirketine yıkatmanız yeterlidir.

En çok sevilen zemin döşemelerinden olan halıflekslerin yıl içinde düzgün aralıklar ile yıkanması ve günlük bakımlarının yapılması şarttır. Ev ve ofislerimiz hatta otellerimiz gibi halıfleks yer döşemelerinin fazlaca olduğu alanlarda ortam ne kadar temiz olursa olsun halıflekslerin periyodik ve günlük temizliği yapılmadıkça genelde temizlik ve hijyen oluştu diyemeyiz.

Gözen Halı Yıkama en gözde halıları dahi en hassas şekilde, temel özelliklerine dikkat ederek yıkamaktadır. Halıflexler duvardan duvara olup, yere yapıştırılmış halılardır. Dolayısı ile temizlikleri de bulundukları yerlerde yapılmalıdır. Yerinde yıkanmayan halıfleks daha sonra tekrar yerine ilk günkü özenli yapısıyla yerleştirme ihtimali pek yoktur. Mutlaka profesyonel makinalar ve malzemeler ile yapılmalıdır. Bilinçsiz yapılan halıfleks yıkamalarında halılarınızın çekme, renk atma ya da temizlenmeme ihtimalleri vardır.

Halı yıkama alanının en önde gelen firmalarından olan Gözen Halı Yıkama firmamız halıflekslerinizi uzman kadromuzla bulundukları yerde son teknoloji ürünü makineler ile temizliyor ve hijyenini sağlıyoruz. Bir nevi halı yıkama fabrikasını evinize getirerek size garantili halıfleks yıkama hizmeti sunuyoruz.

Halıfleks yıkama konusunda şirket seçimi de son derece önemlidir. Bu alanda tecrübeli ekiplerle profesyonel anlamda halıfleks yıkama hizmeti sağlayan şirketimizle geçebilirsiniz. Bu şekilde de halıfleks yıkama hizmeti sonrasında yaşam alanlarınızı çok daha steril ve şık bir hale getirebilirsiniz.