Haftanın Her Günü

8:00 - 22:00

Müşteri Temsilcisi

0216 517 16 30

WhatsApp Hattı

0532 665 76 21

Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Gözen Koltuk yıkama alanında modern temizlik teknikleri konusunda uzmanlaşmış profesyonel temizlik şirketlerinden birisidir. Hijyenik ve ekonomik hizmetler sunmaktayız. Hem kişisel koltuk temizliği hem de ofis koltuk Yıkama temizlik hizmetlerini sunuyoruz. Koltuk temizliği büyük bir özen gerektirir aynı zamanda temizlik yöntemleri hakkında derin bir bilgi birikimi zorunludur.

Gözen koltuk yıkama firmamızı neden tercih etmelisiniz. Koltuk ve yatak temizliği ihtiyacı duyduğunuzda gün içerisinde veya söz verdiğimiz gün ve saatte geliriz. Birinci sınıf işçilikle en iyi koltuk yıkama hizmetini alabilirsiniz. Bir defa dahi olsa koltuk temizliğinde bizi denemenizi tavsiye ediyoruz.

Derinlemesine temizlik için koltuk yatak yıkama şarttır. siz ne kadar temiz olursanız olun, ne kadar hijyene önem verirseniz verin koltuklarınız temiz olmadıktan sonra koltuk üzerinde biriken mikroorganizma bütün evinize yayılır. Koltuklara oturduğunuzda üzerinize yapışan mikroorganizma daha sonra gittiğiniz her yere yayılır ve hijyen sağlama gayretleriniz maalesef ki başarısız olur. Bu işin tek çözümü koltuk temizliği yaptırmaktır. Koltuk temizleme hizmeti aldığınız zaman eviniz gerçekten temiz olacaktır.

Kullanılan koltuk yıkama makinesi son teknoloji ve en kaliteli sanayi tipi makine parkurundan oluşmaktadır. En önemlisi çalışan personelimiz alanında her türlü eğitimini almış uzman kişilerden oluşmaktadır.

Koltuk Yıkama en kötü ihtimalle yılda bir kere yapılmalıdır. Yıkama işlemi görmeyen koltuğun üzerindeki lekelerin kalıcı olabilme ihtimali çok yüksektir. Belli periyotlarda yıkanan koltuk hem hijyen hemde görünüm bakımından çok daha iyi olacaktır aynı zamanda kullanım ömrü de artacaktır.