Haftanın Her Günü

8:00 - 22:00

Müşteri Temsilcisi

0216 517 16 30

WhatsApp Hattı

0532 665 76 21

Yatak Yıkama

Yatak Yıkama

Gözen Yatak Yıkama olarak sizlere tertemiz yataklarda sağlıklı ve rahat uykuyu sağlamak için çalışıyor. Çoğu zaman sürekli yatan hasta yataklarında ağır bir koku duyarsınız ve bu koku sağlık açısından odanın ve evin genelini etkileyen bir sorun haline gelmiştir ve sizlerin sağlığı da artık risk altındadır. Ayrıca küçük çocuklarınızın yattığı yataklarda idrar sızmaları sıkça meydana gelebilir ve bu durumda koku ve hijyen olarak en çok sıkıntı duyduğunuz bir durumdur. Bunlar gibi birçok istisna ve sebeple yataklarınızı yıkatmak ihtiyacı hissedebilirsiniz. İşte o zamanlarda Gözen Yatak Yıkama hep sizin yanınızdadır. Bunların dışında yataklarınızda hiçbir leke ya da sızıntı olmasa bile tozun ve kirin neden olduğu ve terin de sindiği yataklarınızın sağlıklı yaşam ve uyku için yılda bir defa yıkanması lazımdır. İstanbul Yatak Yıkama firmasını arayarak güvenli ve tertemiz yataklara sahip olun.

Yataklarda bulunan bakteri ve mikroplar kişilerin sağlıklarını oldukça derinden etkileyebilmektedir. Gözen Yatak Yıkama firmamız bu konuda müşterilerine verilebilecek en kaliteli ve en başarılı hizmetleri vermekte ve müşterilerinin memnuniyetlerini de en yüksek seviyede tutmayı başarmaktadır. Bu temizlik firması tarafından teslim alınan yataklara özel makineler ile birlikte temizlik işlemleri uygulanmaktadır. Bu esnada kullanılan temizlik ürünleri de yine sadece yatak yıkama için özel olarak itina ile seçilmektedir. Böylelikle yataklar özel makine ve ürünler ile en ince ayrıntılarına kadar temizlenmektedir.

Gözen Yatak Yıkama firmamız yatak temizliği hizmetlerini sizi yormamak için profesyonel bir sistem ile yerinde gerçekleştirmektedir. En uygun fiyatlarla verilen hizmetlerimizi, bizzat evinizde alabilirsiniz.